Rollbar (2.1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Full
fa: کامل
