Rollbar (2.1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Full
hi: पूरा
