Rollbar (2.1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Full
hu: Teljes

en: Environment
hu: Környezet

en: Services
hu: Szolgáltatások
