Rollbar (2.1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Full
ja: すべて

en: Services
ja: サービス
