Rollbar (2.1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Full
lv: Pilns
