Rollbar (2.1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Full
pl: Pełny

en: Services
pl: Serwisy
