Rollbar (2.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Full
ta: முழு
