Rollbar (2.1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: User ID
uk: ID користувача

en: Full
uk: Повністю

en: Environment
uk: Середовище

en: Services
uk: Служби
