Rollbar (2.1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Environment
vi: Môi trường
