Rollbar (2.1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Full
az: Tam
