Rollbar (2.1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Full
ca: Complet

en: Environment
ca: Entorn

en: Services
ca: Serveis
