Rollbar (2.1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Full
cs: Celé

en: Services
cs: Služby
