Rollbar (2.1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Full
eu: Osoa

en: Services
eu: Zerbitzuak
