Rollbar (2.1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Full
id: Penuh

en: Services
id: Layanan
