Rollbar (2.1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Full
lt: Pilnas
