Rollbar (2.1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Full
oc: Complet

en: Services
oc: Servicis
