Rollbar (2.1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Full
sk: Plný

en: Environment
sk: Prostredie

en: Services
sk: Služby
