Rollbar (2.1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Full
tr: Tam

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
