Rollbar (2.1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Full
ka: სრული
