Rollbar (2.1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
