Rollbar (2.1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Full
te: పూర్తి
