Rollbar (2.1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Full
fi: Kokonainen

en: Services
fi: Palvelut
