Rollbar (2.1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Full
gl: Completo

en: Services
gl: Servizos
