Rollbar (2.1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Full
nl: Volledig

en: Environment
nl: Omgeving

en: Services
nl: Diensten
