Romello Skuggs (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər
