Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Host
ar: المستضيف

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Changed
ar: تم التغير

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Route Name
ar: اسم الطريق
