Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Send
eu: Bidali

en: Owner
eu: Jabea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Route Name
eu: Bidearen izena
