Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Send
hu: Küldés

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Relative URL
hu: Relatív webcím

en: Show More
hu: Több mutatása

en: Route Name
hu: Útvonal neve

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
