Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Owner
ku: خاوەن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان
