Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Host
ne: होस्ट

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम
