Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Send
nl: Versturen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Language code
nl: Taalcode

en: Relative URL
nl: Relatieve URL

en: Route Name
nl: Routenaam

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
