Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Host
ro: Gazdă

en: Send
ro: Trimite

en: Owner
ro: Proprietar

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Relative URL
ro: URL relativ

en: Route Name
ro: Numele rutei
