Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Send
sk: Odoslať

en: Owner
sk: Vlastník

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Relative URL
sk: Relatívna URL

en: Route Name
sk: Názov cesty
