Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Host
af: Masjien

en: Send
af: Stuur

en: Language code
af: Taalkode
