Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Send
ast: Unviar

en: Owner
ast: Dueñu
