Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Host
be: Хост

en: Send
be: Адаслаць

en: Owner
be: Уладальнік

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы

en: Route Name
be: Назва маршруту
