Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Host
da: Værtsnavn

en: Owner
da: Ejer

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: Relative URL
da: Relativ URL

en: Route Name
da: Rutenavn
