Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Send
el: Αποστολή

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Relative URL
el: Σχετικό URL

en: Route Name
el: Όνομα διαδρομής
