Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Send
eo: Sendu

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Route Name
eo: Nomo de vojo
