Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Host
fa: میزبان

en: Send
fa: ارسال

en: Owner
fa: مالک

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان

en: Relative URL
fa: URL نسبی

en: Route Name
fa: نام مسیر
