Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Send
gl: Enviar

en: Owner
gl: Propietario

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Route Name
gl: Nome da Ruta
