Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Send
id: Kirim

en: Owner
id: Pemilik

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Relative URL
id: URL Relatif

en: Route Name
id: Nama Rute
