Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Host
ja: ホスト

en: Send
ja: 送信

en: Owner
ja: 所有者

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Language code
ja: 言語コード

en: Relative URL
ja: 相対URL

en: Route Name
ja: ルート名

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
