Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Language code
ka: ენის კოდი
