Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Host
kk: Хост

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
