Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
