Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Host
lt: Serveris

en: Send
lt: Siųsti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas
