Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Language code
nn: Språkkode
