Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Send
pl: Wyślij

en: Owner
pl: Właściciel

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Relative URL
pl: Względny URL

en: Route Name
pl: Nazwa trasy

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
