Route Ajax Comments (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه
